لبخند هالیوودی چیست؟

چگونه یک لبخند هالیوودی داشته باشیم

جلوه خیره‌کننده لبخند هنرپیشه ها روی فرش قرمز به یک ویژگی برجسته در هالیوود تبدیل شده است. افراد مشهور با پیشینه های مختلف و در سنین مختلف، با دندان های مرواریدی و لبخندهای پر زرق و برق خود، بر پرده ها و صحنه های فیلم مسلط می شوند. لنزهایی که رسانه ها روی لبخند هالیوودی تمرکز می کنند، توجه جدی به تأثیر دندان ها داشتند. اهمیت لبخندها در به تصویر کشیدن شخصیت شما و برجسته کردن کاریزما، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

لبخند هالیوود چیست؟

لبخند هالیوود چیستلبخند هالیوود چیست

لبخند هالیوودی به لبخند طراح ایده آل اشاره دارد که بیشتر افراد مشهور دارای آن هستند. این ویژگی های خاص شامل دندان های مرواریدی، روشن، تراز وسط و بدون شکاف را تشکیل می دهد. روش لبخند هالیوود روشی ساده است که می تواند طیف گسترده ای از اختلالات دندان را برطرف کند. هدف از این لبخند، دستیابی به یک مجموعه ایده آل از دندان ها و درخشش آن ها است.

این فناوری صرفاً به روکش های دندان متکی است، ساختارهایی مانند پوسته ساخته شده از مواد متنوعی که برای نمای دندان کاربرد دارد. وظیفه ونیرهای دندانپزشکی، گرفتگی ناخوشایند موجود و ابداع لبخند است. به عنوان مثال، موارد دندانپزشکی که یک روش لبخند هالیوودی می تواند برطرف کند، تغییر رنگ دندان، لکه دار شدن، وخیم شدن و شکاف هاست. تمام مشکلات فوق می تواند عواقب نامطلوبی بر عزت نفس و خودپسندی داشته باشد.

چگونه یک لبخند هالیوودی می تواند بر زندگی اجتماعی شما تأثیر بگذارد

کیفیت دندان های ما مانند یک کتاب باز برای غریبه ها خوانده شده است که جزئیات پیچیده، و غالباً نادرست، از وضعیت جسمی و روحی شخصی ما را نشان می دهد. به عنوان مثال، ما به طور ناخودآگاه شکاف ها و دندان های از دست رفته را با بیماری و سوء تغذیه ارتباط می دهیم. ما حفره های دندانی و تغییر رنگ را به بهداشت ضعیف ربط می دهیم.

به طور کلی وعده های علمی، رژیم غذایی ضعیف، وضعیت روحی و محیط در نهایت عوارض خود را روی دندان های شما خواهد گرفت. مزیت تکاملی به ساخت ذهنیت ما کمک می کند تا شرکای خود را برای استعداد ژنی بهتر و میزان بقای بالاتر برای نسل های آینده بررسی کنیم. بنابراین، دندان های مرواریدی به یک معیار قابل اعتماد برای سلامتی تبدیل شده اند.

روش های داشتن لبخند هالیوودیروش های داشتن لبخند هالیوودی

یک روش لبخند هالیوودی می تواند حالت زیبایی دندان های شما را دگرگون کند. علاوه بر این، می تواند واقعیتی را در پس سبک زندگی شما یا ژنتیک ضعیف نشان دهد. مطالعات متعدد بارها و بارها ثابت می کنند که چگونه یک مجموعه کامل از دندان ها می توانند صعود شما از نردبان شغلی را سرعت ببخشند. در موارد خاص، می تواند زندگی اجتماعی شما را گسترش دهد.

انواع روکش های دندانپزشکی

ساختار روکش همان چیزی است که رویه لبخند هالیوود به آن اعتماد دارد. چندین نمونه ونیر وجود دارد که لبخند هالیوود را تشکیل می دهد و از نظر کیفیت و هزینه متفاوت است. گزینه های لبخند هالیوودی می تواند متناسب با برنامه های مالی مختلف باشد.

  • ونیرهای چینی

لبخند هالیوود با پرسلن چینی: ونیرهای ساخته شده از پرسلن ساختارهای ضخیمی هستند که برای پنهان کردن خطاهای زیبایی شناسی در قسمت جلوی دندان ها قرار می گیرند. روکش های چینی به پر کردن مینای دندان احتیاج دارند. به طور معمول لایه ای به ضخامت روکش (در حدود 5 میلی متر) دور ریخته می شود تا فضای روکش ایجاد شود. از بین بردن لایه ای از مینای دندان یک شرط مهم است زیرا اجتناب از آن باعث ایجاد یک مجموعه بزرگ و بیرون زده از ونیرها می شود که می تواند در نتایج نهایی عنصر اصالت را از بین ببرد.

  • لمینت ها

لمینت ها نوعی از روکش های دندان هستند که به صورت پوسته های فوق باریک در آمده و به طور معمول تا حدودی شفاف است. ابعاد لمینت ها، بر خلاف روکش های چینی و به دلیل ساختاری نسبتاً پر تنش، تشکیل پرونده لایه مینای دندان را به عنوان بخشی ضروری در این روش شامل نمی شود. بنابراین، برای کسانی که علاقه ای به بریدن لایه ای از مینای دندان برای برطرف کردن زیبایی ظاهری دندان های خود ندارند ، لمینت ها می توانند گزینه عملی باشند.

  • ونیرهای رزین کامپوزیت

رزین های کامپوزیت از همان مواد پر کننده دندان ساخته می شوند، بنابراین، اگرچه کاربرد آنها نسبتاً ساده است، اما اصلاح آنها برای مطابقت با ویژگی های خاص شکل و سایه می تواند یک چالش باشد. در طبیعت، روکش های کامپوزیت بیشتر از پلاستیک به کار می روند.

تفاوت ها و شباهت های بین فن های مختلف

  • شباهت

همه روکش ها می توانند مشکلات زیبایی شناسی که شامل تراشه ، رنگ آمیزی ، تغییر رنگ ، بدتر شدن و عدم سوء استفاده است را اصلاح کنند.

انواع ونیرها می توانند باعث افزایش درخشندگی و درخشش به لبخند شما شود.

همه ونیرها مانند دندان های طبیعی رفتار می کنند و تا حدی ظاهری طبیعی دارند.

  • تفاوت

روکش های کامپوزیت برای لبخند هالیوودی، برخلاف لمینت ها مقاوم در برابر لکه و روکش های چینی، مستعد رنگ آمیزی هستند.

روکش های کامپوزیت نمی توانند به طور دقیق با هم هماهنگ باشند.

استفاده از روکش های کامپوزیت برای لبخند هالیوودیاستفاده از روکش های کامپوزیت برای لبخند هالیوودی

لمینت ها تنها گزینه لبخند هالیوودی هستند که نیازی به برداشتن لایه ای از مینا قبل از کاربرد ندارد.

لمینت ها و روکش های چینی با قیمت نسبتاً مشابهی روبرو هستند اما به هر حال بسیار گرانتر از روکش های کامپوزیت هستند

هر دو آستر و روکش چینی مواد بسیار قوی و با دوام هستند در حالی که روکش های کامپوزیت می توانند در برابر تراشیدن و شکستن بسیار آسیب پذیر باشند.

روکش های کامپوزیت را می توان در محل ساخته و به کار برد، در حالی که لمینت ها و روکش های چینی به آزمایشگاه خارج ارسال و ساخته می شوند.

نحوه مراقبت از لبخند هالیوودی

تمرین منظم بهداشت دهان و دندان عامل مهمی در حفظ لبخند هالیوود است. مسواک زدن را با استفاده از شستشوی دهان ضد باکتریایی و نخ دندان از سر بگیرید. به همین ترتیب ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که ذرات مواد غذایی در زیر روکش ها باقی نمی مانند ، زیرا می توانند کیفیت لبخند هالیوودی شما را خراب کنند.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات واتس اپ فیسبوک توییتر لینکدین اینستاگرام
آپارات فیسبوک توییتر لینکدین اینستاگرام

تماس بگیرید!

13 73 12 86 021

یا از طریق فرم نوبت دهی آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید!

مطالب دندانپزشکی


کلیه حقوق این سایت متعلق به دندانپزشکی آریاس می‌باشد.